Прибуток — це не головне!

Прибуток — це не головне!

Більшість аграріїв вважає, що прибуток це різниця між доходами та витратами. Такий підхід справедливий для визначення чистого прибутку, та й то лише у випадку, якщо все чітко враховано та розраховано. Цей показник можна використовувати для визначення підсумкового результату роботи, але для оцінки загальної успішності бізнесу на кожному етапі виробничого процесу необхідно звернути увагу й на інші види прибутку.

Приготування бакової суміші

Приготування бакової суміші

Переваги застосування бакових сумішей препаратів в технологіях захисту й догляду рослин очевидні. Вони дозволяють підвищити економічну ефективність заходів, покращити продуктивність праці, мінімізувати пестицидне навантаження на ґрунт шляхом зниження норм витрат кожного препарату та зменшити кратність обробок й відповідно механічні пошкодження урожаю.

1Як безкоштовно та безпечно позбавитися тари від ЗЗР

1Як безкоштовно та безпечно позбавитися тари від ЗЗР

За останні декілька років сільське господарство України було однією з небагатьох галузей, яка продовжувала ріст та демонструвала позитивні результати. Врожайність основних культур постійно зростає, що стало можливим завдяки оновленню техніки та дотриманню технологій вирощування. Щороку Україна імпортує 80-100 тисяч тонн ЗЗР, що дозволяє далі підвищувати врожайність та отримувати стабільні врожаї. Після використання пестицидів залишаються сотні тонн пластикової тари, яка повинна бути утилізована, для запобігання потрапляння забруднюючих речовин в грунт, повітря та воду. Чому це дуже важливо та як проводити утилізацію безкоштовно, легко та безпечно — ділимось власним досвідом.

Технологія малооб’ємного внесення засобів захисту рослин

Технологія малооб’ємного внесення засобів захисту рослин

Технологія малооб’ємного обприскування рослин засобами захисту або CDA (Controlled Drop Aplication) набуває популярності серед сільгоспвиробників США та Європи. Тривалий час поширення технології стримувалося складністю серійного випуску спеціалізованої техніки й певною консервативністю фермерів.

Чому людство не зможе найближчим часом відмовитись від пестицидів

Чому людство не зможе найближчим часом відмовитись від пестицидів

До пестицидів люди відносяться по різному. Але саме завдяки ним фермери світу можуть годувати зростаюче населення Землі. Які плюси та мінуси використання пестицидів та чи є альтернатива засобам захисту рослин — детально у нашому блозі.

Як щодо страхування врожаю?

Як щодо страхування врожаю?

В світі держави з розвиненим агросектором, серед яких США, Канада, Німеччина, Індія, мають не менш розвинену сферу сільськогосподарського страхування. Але є й держави з потужним агросектором, але слабким страхуванням. Це Бразилія та Україна. Чому так сталось, що Україна не змогла забезпечити фермерів системою страхування і чого чекати в майбутньому — читайте у блозі.